0546575578

יחס אישי | הדרכה צמודה | מחויבים להצלחה שלך

סדנת היסודות של המתכת הולכת להיראות שונה מחוגי האירובי, ספינינג והעיצוב והחיטוב או כל שאר השיעורים הקבוצתיים שיש בחוץ.

לפני שאתם תצטרפו לאימונים הקבוצתיים אנחנו חייבים לוודא שאתם שולטים היטב בכל הטכניקה של התנועות ומסגולים לבצע אותם בצורה יעילה ובטוחה ושאתם נמצאים ברמת הכושר המספיקה כדי להצטרף לאימונים הקבוצתיים.

 

עם העיקרון הזה מנחה אותנו, אתם תתחילו עם אימונים אישיים אחד-על-אחד או בקבוצת המתחילים ששם, עם המאמן שילווה אותכם לאורך הדרך. אנחנו המאמנים של המתכת הגענו מרקעים שונים אבל לכולנו יש אחד שמשותף לנו, אכפת לנו!

 

במהלך האימונים שלכם אתם תכירו את התנועות שיש לשלוט בהם הלקוחות מעולמות שונים כמו הרמת משקולות בסגנון אולימפי, התעמלות מכשירים ,פאוור ליפטינג והאתלטיקה הקלה. כמו כן אתם תלמדו היטב על גמישות, חימום, מניעת פציעות ותזונה נקייה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סדנת היסודות 

ברגע שאתם שולטים במלואו בטכניקה ובתנועות של כושר פונקציונלי והפגנתם רמת כושר טובה, אתם יכולים להתחיל את האימונים הקבוצתיים.

 

במהלך האימונים הקבוצתיים  אתם תדחפו את עצמכם ותזיעו עם אנשים אנרגטיים כמוכם, בזמן שאתם מתחרים עם עצמכם ועם אחרים על זמן, כמות חזרות ,סיבובים, גדילה אישית וסיפוק עצמי. אתם תגיעו לרמות כושר שמעולם לא חשבתם שתחוו אי פעם בחיים, והעיקר אתם תמצאו את עצמכם חלק מקהילה חדשה ותוססת של חברים שיעזרו לכם להתמיד ויתמכו בכם במסע האישי שלכם לגוף ונפש בריאים ומאושרים.

 

האימון הקבוצתי מועבר על ידי המאמן ולרוב גם עם מתמחה ככה שלא תצטרכו לחפש את התשומת לב של המאמן אלא הוא מדריך ומנחה אתכם לאורך כל האימון. אנחנו שואפים ליחס מאמן:מתאמן נמוך ולפעמים באימוני הערב יש אפילו שלוש מאמנים. ככה אנחנו מצליחים לשמור על רמת תשומת לב גבוהה לטכניקה ולדאוג שתמשיכו להשתפר ביכולות שלכם.

 

אימונים קבוצתיים

אנחנו מאמינים בשיפור תמידי וכחלק מהמסלול שלכם כל חודש אתם תפגשו את המאמן האישי שלכם לאימון רענון אחד-על-אחד כדי לעבוד על חולשות או לחדד את הטכניקה שלכם בדברים שאתם מרגישים שמאתגרים אתכם ולראות איפה אתם עומדים מבחינת התזונה והגמישות.

 

ככה אנחנו עוזרים לכם להשתפר לאורך זמן ובכללי להתמיד עם אורך חיים בריא בתוך סדר יום מאתגר.

 

מאמן לחיים

תכניות מיוחדות

אצלנו במתכת כרמיאל יש מאמנים ברמת מאסטר ספורט ואתם יכולים לקבוע איתם פגישה לחידוד טכניקה בשביל להמשיך ללמוד, להשתפר ולהתחזק.

 

התכניות האלה מתאימות למי שמחפש לקחת את הכושר והטכניקה שלו לרמות הכי גבוהות שיש. לדוגמא אם אתם רוצים להתחיל להתחרות, בהרמת משקולות או להפוך את הכושר לקריירה אז התכניות המיוחדות הן בשבילכם.

 

במתכת אנחנו מאמינים כי חלק חשוב מהדרך להשגת היעדים שלכם הוא ע''י בניית ערך מוסף.

לכן אנחנו שואפים להביא אליכם את המומחים מתחומי התזונה, העצמה אישית, חינוך, ספורט ועוד, על מנת שיחלקו איתכם את הידע שלהם  באופן יעיל ופרקטי כך שתוכלו ליישם בחיי היום-יום שלכם.

 

 

סדנאות מומחים

BLOG

האימון היומי

לוח מודעות

מתכונים מעולם הפליאו

תזונה

פינת המאמנים

צור קשר

המתכת המרכז לפיתוח כושר בכרמיאל
 

​רח' המתכת 32, כרמיאל, מיקוד 2165407

 

www.crossfithamatekhet.co.il


טל: 054-6575578 \ 054-8827886

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon