השאירו פרטים לקביעת אימון ניסיון עם המאמן האישי שלכם

ניסיתי במשך שנים להוריד את המשקל לאחר ארבע לידות, ובמתכת הצלחתי להוריד 20 קילו והתאהבתי בסיגנון האימונים

קרן סטרול

תכירו את הצוות

58858014_10217116851585002_7069191199105

אריק רבינוביץ'

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon

  אלוף הארץ באיגרוף תאילנדי | מאמן אישי | מאמן קבוצות

מאמן חדר כושר ובריאות

מעסה מקצועי

גרישה רבר

  • Facebook Social Icon

בעלים | מנהל | מאמן אישי

מאמן חדר כושר ובריאות - וינגייט

CrossFit level1 Trainer

תיאור המנוי המשולב.png

aboutus

חוץ משיטת האימונים והמתקנים המיוחדים שלנו, מה שמבדיל אותנו מחדרי הכושר הרגילים זה ההדרכה הצמודה לכל אורך הדרך!

מתאמן חדש שנכנס לחדר כושר רגיל, לרוב יקבל דף תרגילים וכמות חזרות וסטים שכולם מקבלים. לאחר מכן יסבירו לו על המתקנים השונים ועל איזה שרירים הם עובדים, ומשם די משגרים אותו ושוכחים ממנו, אלא אם הוא רכש חבילת אימונים אישיים!

אצלנו זה לא ככה....מהרגע שמתאמן חדש מגיע אלינו למועדון הוא מקבל הדרכה צמודה לכל אורך הזמן שהוא נמצא איתנו מבלי שהוא ירכוש אימונים אישיים!

האימונים אצלנו נראים כמו חוג של שעה בקבוצה קטנה. מאמן לוקח את הקבוצה ומפעיל אותה במשך שעה. תחילה הוא ידגים  חימום המתאים לאימון, ולאחר מכן המאמן מסביר לעומק ומדגים איזה תרגילי כוח או התעמלות עושים, כדי שכולם יבינו, ולאחר מכן הוא משגיח מקרוב ולאורך כל האימון שכולם עושים את התרגילים בצורה בטוחה ויעילה.

כמובן עניין התזונה הוא החשוב ביותר! הכל מתחיל ונגמר בתזונה...במהלך האימונים הראשונים, מתאמן חדש יקבל הדרכת תזונה מעמיקה כולל ספרון תפריטים על מנת באמת לחוות שינוי עוצמתי בחיים.

ולבסוף לא פחות חשוב מהאימונים והתזונה,  זה הצוות! המתכת זה שבט ומשפחה, מתאמן חדש שנכנס למועדון מקבל צוות אכפתי שיהיה זמין בשבילו בנייד כל הזמן לשאלות והדרכה גם מחוץ למועדון. מתאמנים שנמצאים בתקופה מאתגרת בעבודה או בלימודים, יהיו במעקב של המאמנים לראות איך אפשר לעזור לשמור על אורח חיים בריא ולעזור עם ההתמדה בתקופות הקשות.

אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר עוד היום לקבוע אימון ניסיון אישי ללא עלות, עם אחד המאמנים המקצועיים שלנו.